"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie - niemożliwe"

Napoleon Bonaparte

Początki KONIECEK spółka adwokacka sp.p. sięgają 2008 roku. Trzon naszej Kancelarii stanowi młody, energiczny zespół adwokatów - mec. Rafał Koniecek i mec. Aneta Koniecek.

Poza wskazanymi osobami Kancelaria w poszczególnych sprawach i w ramach zaistniałych potrzeb korzysta z fachowego wsparcia ekspertów, przedstawicieli środowisk naukowych bądź innych osób współpracujących.Każde z nas ma za sobą różne doświadczenia zawodowe i ścieżki kariery, różne też są obszary naszych zawodowych zainteresowań. Równocześnie relacje rodzinne, które nas łączą, uważamy za naszą siłę – ułatwia nam to pracę w zespole i powoduje, że nad wieloma problemami pracujemy wspólnie korzystając wzajemnie ze swoich doświadczeń. Ta różnorodność połączona z umiejętnością harmonijnej współpracy powoduje, iż mamy wiedzę i umiejętności pozwalające nam świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie.

W pierwszej kolejności zawsze staramy się określić potrzeby i interesy naszego Klienta, a następnie przystępujemy do poszukiwania rozwiązań prawnych, które w jak najlepszy sposób je zabezpieczą. Nie boimy się przy tym nieszablonowego myślenia i oryginalnych pomysłów.

Ostatnim etapem naszej pracy jest realizacja przyjętej strategii działania. Podczas tego procesu, elastycznie reagujemy na wszelkie zmiany sytuacji, starając się korygować przyjęte założenia tak, by zawsze podążać ku najskuteczniejszym rozwiązaniom zapewniającym naszym Klientom osiągniecie ich celów.